İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Talatpaşa Mh. Emirgazi Cad. No:30/A Kağıthane / İstanbul

Tel: 02122201068

Mail: arma@armaindustry.com

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kargo Gönderimi İle İlgli Bilmem Gerekenler Nelerdir?

www.armamarket.com, web sitesinden Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yer alan tüm illere gönderi yapılabilmekte, KKTC ve yurtdışına gönderi yapılabilmesi için ARMAMARKET ile irtibata geçmelisiniz

Tel.: 0090 0212 220 10 68

Kargo Ücreti Ne Kadardır?

Yapacağınız alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo veya Ambar ödemesi müşteri tarafından karşılanır. ARMAMARKET ürünün özelliğine göre Kargo veya Ambar seçme hakkını saklı tutar. Kargo ve Ambar ile gönderilen kargolar, gönderilen il'in veya ilçe'nin Kargo ve Ambar Şubesinden Tel. İhbarlı olur, Müşteri kargoyu gidip elden teslim alır.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Aynı gün içerisinde saat 15.00'e kadar stok ve ödeme onayı alınan siparişinizin ürün/leri aynı işgünü içinde veya birsonraki gün içinde kargoya teslim edilir. (cuma günü saat 15:00'den sonraki siparişler pazartesi kargoya verilir) Sipariş, ürünün özelliğine göre Kargo veya Ambar ile gönderilir; Müşteri Ambar ile uygun gidecek ürünü Kargo ile gönderimini isteyemez. Özellikle Cam Ürünler ve standart dışı şekilli ürünler (Büyük ve Ağır olanlarda dahil) sadece Ambar şirketleri ile gönderilir.

Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri, zorunlu haller dışında 0-600 km mesafeler için 2 (iki) işgünü, 600 km üzeri mesafeler için 2-3 (iki-üç) işgünüdür. Taşıma şirketinde meydana gelen gecikmeler teslimatı direk etkiler.  Armamarket ürünü teyid ettiği zamanda teslim edip etmediğini dikkate alır, müşteride bunu peşinen kabul eder.

Siparişimi Başka Biri Teslim Alabilir Mi?

Tüm gönderiler, Kargo veya Ambar Şirketi tarafından belirtilen şahsa teslim edilir. (Hediye olarak göndermek istediğiniz ürün/ler, Hediye Teslimat Bilgileri formunda belirttiğiniz kişi ve adrese gönderilir.) Kargo şubesinden malı teslim alacak kişi belirtilmemiş ve detayları bildirilmemiş ise Mal teslimatını Taşıyıcı Şirket gerçekleştirmeyebilir. Böyle bir durumda Kargo bedeli müşteriye ait olarak ürün ARMAMARKET adresine geri gönderilir.

Alıcının adreste olmaması durumunda onay alınan yakınına ait kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra Taşıyıcı şirket malı teslim edebilir.

Sipariş Bilgilerinizi Girerken Lütfen Şu Konulara Dikkat Ediniz:

Siparişinizi hediye olarak göndermek istiyorsanız, fatura ve sevkiyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz. Yada ARMAMARKET ile irtibata geçip detay bilgisi veriniz 0212 220 10 68

 

Kargo Gönderimi ve Teslimatı ile İlgili Diğer Hususlar:

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir (0212 220 10 68)

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, arma@armaindustry.com e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'ne bilgi verebilir veya (0212) 220 10 68 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.    

armamarket.com`ye Neden Üye Olmalıyım?

armamarket.com web sitesinden alışveriş yapabilmek için, üye olmanız gerekmektedir. armamarket.com'a üye olmak ücretsiz ve çok kolaydır. Kullanıcı adı olarak size ait geçerli bir e-posta adresi ve sadece sizin bileceğiniz bir şifre belirlemeniz, siteye üyelik için yeterlidir.

Şifremi Unuttum, Ne yapmalıyım?

Şifrenizi unutmanız halinde, Üye Girişi sayfasındaki Şifre Sıfırlama Servisi ile kullanıcı adı olarak kullandığınız ve sizin tarafınızdan belirtilmiş olan elektronik posta adresine sistem tarafından otomatik olarak yeni bir şifre gönderilecektir.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

armamarket.com web sitesinden ister online kredi kartı ile isterseniz banka havalesi veya EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.

Banka havalesi için ARMAMARKET ile irtibata geçebilir ve Banka bilgilerini sağlayabilirsiniz (0212) 220 10 68

Ödeme ve Sipariş İptali ile ilgili şu konuları dikkatle incelemenizi rica ederiz:

Havale veya EFT ile yapacağınız alışverişlerde siparişlerin işleme alınma zamanı web sitesinden siparişin verildiği an değil, yaptığınız havale veya EFT'nin firma hesaplarında görüntülenmesinden sonradır.

Havale yolu ile verilen siparişlerde en geç 5 işgünü süresince havalesi yapılmayan siparişler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.

Kredi kartı ile verilen siparişlerde, siparişinizin iptal edilmesini istiyorsanız en geç saat 15.00'a kadar (0212) 220 10 68 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşarak siparişiniz kargoya verilmeden işleminizi iptal ettirebilirsiniz.

Tüm siparişler yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura ile birlikte kargoya verilir.

KDV oranları ürün sınıfına göre değişkenlik göstermektedir.
Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızla ilgili olarak arma@armaindustry.com.tr  e-posta adresinden veya (0212) 220 10 68 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Siparişimin Onaylandığını Nasıl Anlarım?

armamarket.com web sitesinden yapacağınız alışveriş sistemimizde görüntülendikten sonra, kullanıcı adı olarak belirttiğiniz e-posta adresinize siparişinizin fiyat, marka, ürün adı, adeti, kargo fiyatı, toplam fiyat gibi detaylarını içeren bir e-posta gönderilir. (Banka havalesi ile gerçekleştirdiğiniz siparişler, havale tutarı şirket hesaplarına ulaştığında işleme alınacaktır.) Sipariş ve ödeme işleminizi tamamladıktan sonra lütfen e-posta adresinize gelen iletiyi kontrol ediniz.

Gönderilecek e-postanın tarafınıza ulaşmaması durumunda, lütfen "junk/bulk/gereksiz mail" kutusunu kontrol ediniz. Mesajınız junk/bulk/gereksiz mail kutusuna düşmüş ise, lütfen "not junk / gereksiz mail değil" olarak işaretlemeyi unutmayınız.    

 

Yine de siparişiniz detayı ve/veya bilgisi tarafınızda gözükmüyor ise lütfen ivedilik ile ARMAMARKET ile irtibata geçiniz: (0212) 220 10 68

Garanti ve Ürün İadesi İle İlgili Bilmem Gerekenler Nelerdir?

armamarket.com web sitesinden satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ürünün "ayıplı mal" olarak sayılmayacağının bilinmesi gerekir.

 

ARMAMARKET'in sattığı ürünlerdeki imalat hatalarına karşı, fatura tarihinden itibaren 12 ay garanti süresi vardır. Garanti süresi ve sonrasındaki zamanlarda teknik servislik ARMAMARKET Ofis, Okmeydanı / ISTANBUL adresinden verilmektedir. 

Kullanım şartlarına uyulmaması, kullanma kılavuzunda ki talimatlara göre kullanılmaması gibi sebeplerden kaynaklanan iade talepleri kabul edilmemektedir. Kullanım kılavuzu ürün ile beraber çıkmaz ise lütfen 7 işgünü içinde armamarket'ten gerekli belgeleri isteyiniz (0212 220 10 68)

Satın almış olduğunuz ürün/ler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz:

Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın almış olduğunuz ürün/leri yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Ambalajı açılmış ve/veya kullanılmış ve/veya tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade edilecek olan ürünü, yalnızca anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla göndermeniz gerekmektedir. Başka bir kargo firması ile gönderilen ürünlerin iadesi kesinlikle alınmaz.

Ürünün iade gönderisi, orijinal ambalaj ve düzenlenen fatura nüshaları ile birlikte yapılmalıdır.

BİZE ULAŞIN