Aynı gün içerisinde saat 11.00’e kadar stok ve ödeme onayı alınan siparişinizin ürünleri aynı işgünü içinde kargolara ve/veya Ambarlara (Şişelerin sevkiyatı şehirlerarasında Ambarlar ile gerçekleşmektedir) teslim edilir (Saat 11:00’den sonra gelen siparişler birsonraki işgünü kargoya veya Ambara teslim edilir). Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine sadece kargo ile teslim edilir (Yada Kargo şubesinden gidilip teslim alınır).


Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri, zorunlu haller dışında 0-600 km mesafeler için 2 (iki) işgünü, 600 km üzeri mesafeler için 2-3 (iki- üç) işgünüdür.

Tüm gönderilerin taşıma bedelleri müşteriye aittir. Anlaşmalı Kargo şirketi ile uygun bedeller müşteriye sağlatılır. Ambar şirketleri kargo paketlerini müşteriye kendi depo adreslerinde teslim ederler. Eğer müşteri ambar şirketi ile görüşüp kendi adresine kargo paketinin getirilmesini ister ise; Ambar şirketinin extra bedelini ödemek zorunda kalabilir.

 

Hediye olarak göndermek istediğiniz ürünler, Hediye Teslimat Bilgileri formunda belirttiğiniz kişi ve adrese gönderilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Adreste alıcı yok ise ürün kargo şirketi ile geri ARMA’ya dönebilir ve taşıma bedelleri sipariş veren müşteriye yansıtılır.

Siparişinizi hediye olarak göndermek istiyorsanız, fatura ve sevkiyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir.

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, [email protected], e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi’ne bilgi verebilir veya (0212) 220 10 68 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.