274 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Göster 24

18 Plakalı Mini Filtre (20x20cm)

12.750,00 KDV Dahil
AR603 FİLTRE MİNİ 20x20 + 18 PLAKALI (GENEL KULLANIM İÇİN)   - Paslanmaz Krom Kaplı POMPA 220VAC (50Hz) - GENEL KULLANIMA UYGUN SIVILAR İÇİN (Yağ için olan modeli farklıdır) - Paslanmaz Manometreli - 20x20 cm x 18 PLAKALI - Plakalar arası contalı - Sıvı damlama ve toplama hazneli - Manuel (Taşınabilir)

18 Plakalı Yağ Filtresi

14.960,00 KDV Dahil
AR603 FİLTRE MNİ 20x20 + 18 Plakalı (Oil) -Paslanmaz Krom Kapli Dişli pompa (220VAC(50Hz)) - Yağların Filtre edilmesine uygun - Saatte 10Lt - 500Lt. arasında, 1 operasyonda filtreleme (Seçilecek Filtre kağıtlarına göre Kaba, Orta, İnce Filtreleme) - 20x20cm x 18 Adet PE Plakalar. - Plakalar arası contalı - Sıvı toplama hazneli - Manuel kullanım

ALKOLMETRE %40-50 ARASI HASSAS (ETIL (ALLA FRANCE))

541,00 KDV Dahil
AR1075 ALKOLMETRE %40-50 Arası hassas ölçüm (ALLA FRANCE)   - Cam Alkol Hidrometresi (350mm) - %40 ile %50 arasındaki Etil alkollü (distile) sıvıların alkol ölçümünü hassas bir şekilde yapar. - 20°C'de ölçüm gerçekleştirilmelidir. 20°C üstünde veya altındaki ölçümlerde sapma yapar. - Mezür kullanılması tavsiye edilir. ARMAMARKET'ten tedarik edebilirsiniz. - Hassas bir yapısı olduğundan, teslimatların ARMAMARKET Ofisinden alınması tavsiye edilir. Müşteri kargo ile gönderimini ister ise Kargo'da oluşacak zararları kendisi peşinen kabul etmiş sayılır. ARMAMARKET ürünü kargo ya tam ve noksansız teslim eder ve Kargo da oluşacak zararların sorumluluğunu üstlenmez.

ALKOLMETRE 0-100 (ETIL (ALLA FRANCE))

415,00 KDV Dahil
AR1083 ALKOLMETRE %0-100 Arası ölçüm (ALLA FRANCE)   * Cam Alkol Hidrometresi (350mm) * %0 ile %100 arasındaki Etil alkollü (distile) sıvıların alkol ölçümünü yapar. * 20°C'de ölçüm gerçekleştirilmelidir. 20°C üstünde veya altındaki ölçümlerde sapma yapar. * Mezür kullanılması tavsiye edilir. ARMAMARKET'ten tedarik edebilirsiniz. * Hassas bir yapısı olduğundan, teslimatların ARMAMARKET Ofisinden alınması tavsiye edilir. Müşteri kargo ile gönderimini ister ise Kargo'da oluşacak zararları kendisi peşinen kabul etmiş sayılır. ARMAMARKET ürünü kargo ya tam ve noksansız teslim eder ve Kargo da oluşacak zararların sorumluluğunu üstlenmez

AR105 CAM DAMACANA 5LT (DAR AGIZLI)

225,00 KDV Dahil
AR105 CAM DAMACANA 5 LT. (DAR AĞIZLI) - Dar Agızlı Cam Damacana - Plastik Koruma kılıflı lastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı (Asit'te; Kimyasallarda ve diger sıvılarda da kullanıma uygundur) - Çap : 21,5 cm - Yükseklik : 31,5 cm - Ağız çap : 4 cm - 5 Lt. Damacanaya Uygun Hava Kilidi Kodu: AR207 (opsiyoneldir) (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Agir metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiğinde ortam sıcaklığında ki su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. Not: Cam Damacanalar Taşıma Şirketlerine Sağlam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. STI. olarak sorumluluğumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir.

AR105-T CAM DAMACANA 5LT (DAR AGIZLI / TIPALI)

350,00 KDV Dahil
AR105-T CAM DAMACANA DAR AGIZLI 5 LT. (TIPALI) - Dar Agızlı Cam Damacana (Ahşap / PE Geçme Tıpası dahil) - Plastik Koruma kılıflı lastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı (Asit'te; Kimyasallarda ve diger sıvılarda - çap : 21,5 cm - yükseklik : 31,5 cm - ağız çap : 4 cm (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Agir metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiğinde ılık su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. ARMA Sanitasyon sıvısı ile dezenfekte edebilirsiniz.   Not: Cam Damacanalar Tasima Sirketine Saglam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. STI. olarak sorumluluğumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir

AR105G CAM DAMACANA 5LT (GENİŞ AĞIZLI)

561,00 KDV Dahil
AR105G CAM DAMACANA 5LT. (GENİŞ AĞIZLI) - Geniþ AgIzlı Cam Damacana - Plastik Koruma kılıflı - Plastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı (Asit'te; Kimyasallarda ve diger sıvılarda - çap : 20 cm - yükseklik : 25 cm - ağız çap : 13,5 cm (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Agir metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiðinde ılık su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. ARMA Sanitasyon sıvısı ile dezenfekte edebilirsiniz. ARMA Sanitasyon Sıvısı: 1gr. ARMA Potasyum Meta Bi Sülfit + 1gr. ARMA Sitrik Asit'i 1Lt. içme suyu içinde eritip alet edevat ve kap, kacakta kullanın (Durultma yapmayın sadece süzdürün ve 15 dakika sonra kullanın) Not: Cam Damacanalar Tasima Sirketine Saglam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. STI. olarak sorumluluğumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir

AR110 CAM DAMACANA 10LT (DAR AGIZLI)

545,00 KDV Dahil
AR110 CAM DAMACANA 10 LT. (DAR AĞIZLI) - Dar Ağızlı Cam Damacana - Plastik Koruma kılıflı - Plastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı(Asit'te; Kimyasallarda ve diger sıvılarda da kullanıma uygundur) - Çap : 27 cm - Yükseklik : 38 cm - Ağız çap : 5,5 cm - 10 Lt. Damacanaya Uygun Hava Kilidi Kodu: AR205 (opsiyoneldir) (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Agir metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiğinde ortam sıcaklığında ki su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. Not: Cam Damacanalar Taşima Şirketlerine Sağlam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. ŞTI. olarak sorumluluğumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir.

AR115 CAM DAMACANA 15LT (DAR AGIZLI)

650,00 KDV Dahil
AR115 CAM DAMACANA 15 LT. (DAR AĞIZLI)) - Dar Ağızlı Cam Damacana - Plastik Koruma kılıflı - Plastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı (Asit'te; Kimyasallarda ve diger sıvılarda da kullanıma uygundur) - Çap : 30 cm - Yükseklik : 44,5 cm - Ağız çap : 5,5 cm -15 Lt. Damacanaya Uygun Hava Kilidi Kodu: AR105 (opsiyoneldir) (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Ağır metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiğinde ortam sıcaklığında ki su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. Not: Cam Damacanalar Taşima Şirketlerine Sağlam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. STI. olarak sorumluluğumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir.

AR120 CAM DAMACANA 20LT. (DAR AGIZLI)

900,00 KDV Dahil
AR120 CAM DAMACANA 20 LT. (DAR AĞIZLI) - Dar Agızlı Cam Damacana - Plastik Koruma kılıfı - Plastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı (Asit'te; Kimyasallarda ve diger svılarda da kullanıma uygundur) - Çap : 32 cm - Yükseklik : 47 cm - Ağız çap : 5,5 cm - 20 Lt. Damacanaya uygun Hava Kilidi Kodu: AR205 (opsiyoneldir) (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Agir metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiðinde ortam sıcaklığında ki su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. Not: Cam Damacanalar Taşima Şirketlerine Sağlam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. STI. olarak sorumluluğumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir.

AR125 CAM DAMACANA 25LT (DAR AGIZLI)

1.075,00 KDV Dahil
AR125 CAM DAMACANA 25 LT. (DAR AĞIZLI) - Dar Ağızlı Cam Damacana - Plastik Koruma kılıflı - Plastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı (Asit'te; Kimyasallarda ve diger sıvılarda da kullanıma uygundur) - Çap : 34 cm - Yükseklik : 50,5 cm - Ağız çap : 5,5 cm - 25 Lt'lik Cam Damacanaya Uygun Hava Kilidi Kodu: AR205 (opsiyoneldir)   (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Agir metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiğinde ortam sıcaklığında ki su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. Not: Cam Damacanalar Taşima Şirketlerine Sağlam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. STI. olarak sorumluluğumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir.

AR125G CAM DAMACANA 25LT (GENİŞ AĞIZLI)

1.360,00 KDV Dahil
AR125G CAM DAMACANA 25LT. (GENİŞ AĞIZLI) - Geniş Ağızlı Cam Damacana - Plastik Koruma kılıflı - Plastik Toz kapaklı - Genel Kullanımlı (Asit'te; Kimyasallarda ve diger sıvılarda - çap : 36 cm - yükseklik : 47 cm - ağız çap :13,5 cm (TUBITAK MAM dan Test Sonuclu (Agir metal bulunmadığı test sonucuna haizdir)) Kullanmak istendiðinde ılık su ile yıkanması (Deterjan kullanılmaması) önerilir. ARMA Sanitasyon sıvısı ile dezenfekte edebilirsiniz. ARMA Sanitasyon Sıvısı: 1gr. ARMA Potasyum Meta Bi Sülfit + 1gr. ARMA Sitrik Asit'i 1Lt. içme suyu içinde eritip alet edevat ve kap, kacakta kullanın (Durultma yapmayın sadece süzdürün ve 15 dakika sonra kullanın) Not: Cam Damacanalar Tasima Sirketine Saglam Teslim edildiğinden, taşıma esnasında başına gelecek herhangi bir kazada ARMA ENDUSTRI SAN. ve DIS TIC. LTD. STI. olarak sorumluluðumuzun olmadığını, müşterimiz sipariş eder iken bilerek ve kabul ederek satın almayı gerçekleştirir.